Za miesiąc rusza Sand Valley Junior Academy - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > W dziale Aktualności znajdziesz najświeższe informacje z naszego serwisu. Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzeniami i ciekawostkami z naszej branży. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej podstrony, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami! Aktualności

Za miesiąc rusza Sand Valley Junior Academy

9 kwietnia 2021

Wprowadź swoje dziecko w świat golfa

kids golf

Golf to świetna zabawa i dla najmłodszych, a dodatkowo dużo ruchu na świeżym powietrzu, dobry trening koncentracji, koordynacji i przede wszystkim udanie spędzony czas z rówieśnikami. Dodatkowo golf jest jednym z najbardziej bezpiecznych sportów w czasie pandemii.

Podczas zajęć pod okiem trenera Michała Karczmarczyka – byłego członka Kadry Narodowej Juniorów – dzieci będą uczyły się gry od podstaw nigdy nie zapominając o dobrej zabawie.
Startujemy 09.05 o godz. 14:00. Zajęcia trwają 90 minut i kosztują 60 zł. Sprzęt oraz piłki w cenie. Szczegóły programu – TUTAJ 

Zastanawiasz się czy golf to dobry sport dla dzieci? Jak najbardziej!

Golf promuje ogólną sprawność fizyczną. Gra w golfa wzmacnia mięśnie kręgosłupa. Umiejętności, których dzieci uczą się podczas gry w golfa, takie jak koordynacja ręka-oko, mogą pomóc im odnosić sukcesy także w innych sportach oraz rozwijać zdrowe nawyki związane z ćwiczeniami przez całe życie.

Golf jest sportem o niskiej intensywności i bezkontaktowym. Trening o niskiej intensywności nie spowoduje nadmiernego obciążenia ich rosnących ciał ale nadal zapewnia niezbędne ćwiczenia sercowo-naczyniowe, które promują ogólny stan zdrowia. Jest to łagodny sport, z niewielką szansą na poważne kontuzje.

Golf kultywuje miłość do natury. Gra przenosi dzieci na zewnątrz, oddychając świeżym powietrzem. Każdy, kto gra, może cieszyć się pięknem przyrody, a także różnorodnością ptaków i innych zwierząt żyjących na polach.

Masz pytania? Skontaktuj się z trenerem Michałem Karczmarczykiem tel. 500 062  430 e-mail: michal.pro@sandvalley.pl

kids golf

Ps. Jeżeli jesteś dorosły i interesuję Cię nauka gry w golfa dla Ciebie też mamy fantastyczny program – szczegóły TUTAJ 

 

Partnerzy Sand Valley Golf Resort