Eventy - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe

Pragniesz podziękować swoim pracownikom? Polepszyć relację z kluczowymi klientami? Zmotywować swój zespół?

Sand Valley Golf Resort jest doskonałym miejscem na Twoje wydarzenie. Po wielu latach obecności na polskim rynku jedno jest pewne – będzie to dobrze spędzony czas, który uczestnicy zapamiętają na długie lata.

Skontaktuj się ze mną mailowo – marcin.polec@sandvalley.pl lub telefonicznie +48 668 897 614.
Na Twoje zapytanie mailowe odpowiem tego samego dnia.

SV-team-photo-Marek
Marcin Połeć
Club House Director
Prywatne sauny, baseny i jacuzzi

Ponad 200 łóżek w nowoczesnych willach i apartamentach – konferencje, szkolenia czy też integracje potrafią zmęczyć każdego. Chyba nie ma nic lepszego od prywatnej sauny, jacuzzi czy basenu? Takie udogodnienia oferuje SVGR.

Doskonałe miejsce na Twoją konferencję

Oferujemy dwie sale konferencyjne dla 30 oraz 100 osób, wyposażone w potrzebny sprzęt multimedialny. Świetnie nadają się na organizacje wszelkiego typu szkoleń, konferencji lub imprez integracyjnych. Całość dopełnić może drobny poczęstunek jak i doskonały lunch w naszej restauracji.

Restauracja

Idealna lokalizacja sprawia, że wszystkie posiłki zawsze przygotowywane są ze świeżych składników. Zjecie u nas kontynentalne śniadania, słynne burgery a także wyśmienitą kolacje, a jeśli wolicie spędzić czas w willach, jedzenie przyjedzie do was.

Mistrzowskie pole golfowe, profesjonalna kadra trenerska

Organizując swój event w SVGR będziesz pod opieką najlepszych trenerów w kraju i to nie byle gdzie, ponieważ nasze pole golfowe jest oficjalnie najlepszym w kraju, a nasze doskonałe obszary treningowe sprawiają, że poza świetnie spędzonym czasem masz okazję odkryć nową pasję. Golf to przede wszystkim obcowanie z naturą a przy tym jeden z najzdrowszych sportów, może czas spróbować?

Safari melexami ku zachodzącemu słońcu

Przed przenosinami na imprezę integracyjną zapewniamy jeszcze jedną atrakcję – wycieczkę po polu melexami, zwieńczoną szampanem w barze na polu. Przejazd w stronę zachodzącego słońca by zakończyć idealny dzień.

Akademia Golfa

to miejsce przeznaczone do nauki gry w golfa dla początkujących oraz do treningu dla zaawansowanych graczy. Na obszarze Akademii znajdziemy miejsca służące do treningu poszczególnych elementów gry. Posiadamy wyśmienite warunki do nauki długiej i krótkiej gry.
Zapraszamy do treningu indywidualnego lub w grupie.

Disk golf

jest to sport który wywodzi się z tradycyjnego golfa, z tą różnicą, że zamiast kija i piłeczki golfowej używa się frisbee i kosza, który jest “celem”. Celem gry jest przejście całego pola gry w jak najmniejszej liczbie rzutów dyskiem. Zawodnik, który ukończy określoną rundę z najmniejszą ilością rzutów jest zwycięzcą.

Joga relaksacyjna, medytacja, metoda Wima Hofa

są odpoczynkiem oraz relaksem dla ciała i umysłu. Joga i medytacja wzajemnie się uzupełniają i pozwalają na osiągnięcie zarówno lepszych efektów ćwiczeń, jak i odnalezienie wewnętrznej równowagi i harmonii.

Sand Valley Team

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Sand Valley Team
+48 55 248 24 00 
Information

Zakwaterowanie

Skandynawski design połączony z amerykańskim duchem – nasze wille dopełnią Twój pobyt na polu golfowym. Skorzystaj z pakietu Go & Play™ dzięki któremu doświadczysz Sand Valley w pełni. Oferujemy ponad 200 miejsc noclegowych dla naszych Gości.

Partnerzy Sand Valley Golf Resort