Sand Valley Junior Academy rusza po wakacyjnej przerwie - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > W dziale Aktualności znajdziesz najświeższe informacje z naszego serwisu. Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzeniami i ciekawostkami z naszej branży. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej podstrony, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami! Aktualności

Sand Valley Junior Academy rusza po wakacyjnej przerwie

14 sierpnia 2021

Uwaga – już w tę niedzielę 22.08 -wracają zajęcia dla Juniorów 🙂

Hurra! Wracają zajęcia dla Juniorów

Golf to świetna zabawa i dla najmłodszych, a dodatkowo dużo ruchu na świeżym powietrzu, dobry trening koncentracji, koordynacji i przede wszystkim udanie spędzony czas z rówieśnikami. Dodatkowo golf jest jednym z najbardziej bezpiecznych sportów w czasie pandemii.

Z nami oderwiesz się od komputera i spędzisz czas na świeżym powietrzu
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 18 lat do nauki gry w golfa na zajęciach prowadzonych przez wieloletniego członka Kadry Narodowej Juniorów Michała Karczmarczyka.

PROGRAM ZAJĘĆ: Spotkania odbywają się w  każdą niedzielę o godzinie 14:00 i trwają 90 minut.  W trakcie lekcji dzieci będą się uczyć techniki i zasad gry, a następnie rozwijać swoje umiejętności w grze w golfa.

PODCZAS ZAJĘĆ ZAPEWNIAMY: • profesjonalną opiekę trenerską, • sprzęt juniorski dopasowany do wieku uczestników, • piłki na driving range, • wejście na akademię (małe pole) oraz duże pole, • frisbee golf

KOSZT JEDNYCH ZAJĘĆ WYNOSI 60 ZŁ – płatne przed zajęciami w recepcji klubu Sand Valley.

Szczegóły programu – TUTAJ 

Masz pytania? Skontaktuj się z trenerem Michałem Karczmarczykiem tel. 500 062  430 e-mail: michal.pro@sandvalley.pl

 

A jeżeli wciąż zastanawiasz się czy golf to dobry sport dla dzieci – to jak najbardziej! Oto kilka powodów:

Golf promuje ogólną sprawność fizyczną. Gra w golfa wzmacnia mięśnie kręgosłupa. Umiejętności, których dzieci uczą się podczas gry w golfa, takie jak koordynacja ręka-oko, mogą pomóc im odnosić sukcesy także w innych sportach oraz rozwijać zdrowe nawyki związane z ćwiczeniami przez całe życie.

Golf jest sportem o niskiej intensywności i bezkontaktowym. Trening o niskiej intensywności nie spowoduje nadmiernego obciążenia ich rosnących ciał ale nadal zapewnia niezbędne ćwiczenia sercowo-naczyniowe, które promują ogólny stan zdrowia. Jest to łagodny sport, z niewielką szansą na poważne kontuzje.

Golf kultywuje miłość do natury. Gra przenosi dzieci na zewnątrz, oddychając świeżym powietrzem. Każdy, kto gra, może cieszyć się pięknem przyrody, a także różnorodnością ptaków i innych zwierząt żyjących na polach.

Generalnie ruch to zdrowie, a na świeżym powietrzu to już podwójne ⛳

A jeżeli już nie jesteś dzieckiem i masz ochotę rozpocząć swoją przygodę z golfem – dla Ciebie też coś mamy – Klub Początkujących 🙂

Szczegóły programu TUTAJ

Zapraszamy!

 

 

Partnerzy Sand Valley Golf Resort