Golfiści Noworodkom 2017

noworodki pomoc sand valley

Data

22/07/2017
10:00 - 18:00

W dniu 22 lipca 2017 r. Pomorska Fundacja Neonatologii „Dobrze, że jesteś”, już po raz trzeci – razem z polem golfowym Sand Valley Golf Resort przy wsparciu firmy VALENTINI – organizuje turniej charytatywny GOLFIŚCI NOWORODKOM.

Turniej ma niezaprzeczalny sens i z roku na rok przekonujemy się o tym jak bardzo jest potrzebny. W zeszłym roku udało się dzięki hojności uczestników licytacji przekroczyć kwotę 100 000 zł. Dzięki tym funduszom Fundacja zakupiła nowoczesny aparat USG, który pozwoli jeszcze dokładniej diagnozować wczesne wady rozwojowe u nowo narodzonych dzieci.Wierzymy, że kolejny turniej sprawi, iż Oddział Neonatologii w Szpitalu Specjalistycznym im. św. Wojciecha mocniej utrwali się w świadomości Pomorzan jako miejsce, gdzie doskonale wyszkoleni lekarze, dzięki nowoczesnemu sprzętowi, zapewnią rodzicom jeszcze więcej poczucia bezpieczeństwa. Wszyscy byśmy sobie tego życzyli. Jako rodzice, dziadkowie i przyjaciele.

Sam turniej, podobnie jak w ubiegłych latach, obfitował będzie w wiele niespodzianek. Dodatkowo aby umilić czas oczekiwania na wyniki Sponsorzy, Partnerzy oraz zaproszeni goście będą mogli postawić swoje pierwsze kroki golfowe na DrivingRange oraz Akademii Golfa, wziąć udział w Turnieju dla zaproszonych gości o PUCHAR FUNDACJI „DOBRZE, ŻE JESTEŚ” oraz popołudniowym garden party. Wyjątkowym momentem będzie licytacja przedmiotów, do których– podobnie jak w zeszłym roku – zaliczają się między innymi, stworzone specjalnie na tą okazję prace byłych już podopiecznych Oddziału Neonatologii.

Sand Valley Team

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Sand Valley Team
+48 55 248 24 00 
Information
go-and-play-card

Cena karty zawiera:

  • 2 x green fee na mistrzowskim polu golfowym Sand Valley
  • 99 PLN za rundę przez rok od daty zakupu
  • Możliwość rezerwacji noclegu w naszych willach za jedyne 199 PLN za dwie doby (przy grupie 4-osobowej)
  • 15% rabatu na turnieje organizowane w Sand Valley
  • 10% rabatu na posiłki w naszej nowej restauracji
  • Nieograniczony dostęp do 6-dołkowego małego pola golfowego (Akademii Golfa)
Cena karty to jedynie499PLN
ZAMÓW KARTĘ

Zamów kartę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości