Zupełnie nowy turniej golfowy. Zapisz się na The First Tournament! - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > W dziale Aktualności znajdziesz najświeższe informacje z naszego serwisu. Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzeniami i ciekawostkami z naszej branży. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej podstrony, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami! Aktualności

Zupełnie nowy turniej golfowy. Zapisz się na The First Tournament!

4 maja 2020

Powstał w odpowiedzi sytuację wywołaną pandemią koronawirusa, kiedy pola golfowe zostały przymusowo zamknięte. Zapisując się na The First Tournament otrzymasz green fee, pakiet startowy i szansę na nagrody. Wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie i w trzech prostych krokach. 

W poniedziałek 4 maja pola golfowe w całym kraju będą mogły otworzyć się dla spragnionych gry golfistek i golfistów. Ten sezon rozpocznie się później niż poprzednie i będzie wyglądał zupełnie inaczej (przynajmniej na początku).

Odpowiedzią na tę nową sytuację jest nowy turniej golfowy – The First Tournament. Od typowych turniejów różni się zasadami gry, ale tak samo masz szansę na nagrody i otrzymasz bogaty pakiet startowy. Jak to działa? W trzech prostych krokach:

    -> Zapisz się na The First Tournament i kup voucher na grę w turnieju na tej stronie

-> Zarezerwuj termin gry i rozegraj rundę

-> Prześlij swoje wyniki i sprawdź klasyfikację online

Po zapisaniu się na The First Tournament otrzymasz voucher na grę i pakiet startowy, które zostaną wysłane do Ciebie przez organizatora. W ciągu 14 dni od otwarcia pola rezerwujesz dowolny termin gry (również przez Golf Booking)

Wyniki uczestników The First Tournament wezmą udział w klasyfikacji lokalnej i krajowej. Wyłonimy Mistrza i Mistrzynię The First Tournament z każdej lokalizacji (w turnieju bierze udział 10 polskich pól golfowych).

Organizatorem The First Tournament jest Golf24. Firma organizuje takie turnieje jak Polish Masters, Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup i Porsche Inter Auto Polska Golf Business League.

Szczegóły i zapisy na stronie: tutaj

Pytania w sprawie turnieju? Skontaktuj się z Golf24:

Anna Maliszewska
Dyrektor turnieju

+48 510 066 459
anna.maszewska@golf24.pl

Partnerzy Sand Valley Golf Resort