Zapraszamy na Sylwestra? do Sand Valley Golf Resort - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > Aktualności Aktualności

Zapraszamy na Sylwestra? do Sand Valley Golf Resort

Jeżeli marzy Ci się Sylwester w gronie przyjaciół/rodzinny w fajnej willi, która jest w pełni wyposażona i posiada saunę, po której skok do śniegu jest jak najbardziej wskazany – to Sand Valley jest doskonałym miejscem. Nie musisz się o nic martwić, tylko w pełni się relaksować. Zapewniamy piękne widoki, a w noc sylwestrową zaserwujemy pyszną kolację i niebo rozświetli się od fajerwerków. Będzie DJ oraz golfowe konkursy, a jeżeli pogoda na to pozwoli to w Nowy Rok rozegramy nawet turniej.

Pakiet willa + kolacja Sylwestrowa

Wille, które jeszcze można zarezerwować to:

listopadowa aktualizacja-BRAK DOSTĘPNYCH WILLI, na chwilę obecną wszystko jest zarezerwowane, jeżeli coś się zmieni damy znać.

cennik willi -> tutaj.

Warunki wynajmu:
– willa wynajmowana jest na minimum dwie doby wraz z kolacją sylwestrową (doba od 12:00 do 16:00 “late check-out”)
– cena kolacji sylwestrowej wynosi 250 zł/os. Dla Członków klubu Sand Valley Resort 200 zł/os. (kieliszek Prosecco & karafka wina 0,5l w cenie)
– w przypadku rezerwacji pobieramy zadatek w wysokości 600 zł- willa Merion, 400 zł- Turnberry, 300 zł- willa Carnoustie, który w przypadku rezygnacji z wynajmu nie zostaje zwracany
– śniadanie dodatkowo płate 30 zł/os.

Masz pytania? Napisz do Nas info@sandvalley.pl lub zadzwoń 552482400