Szykujcie kurtki i sprawdźcie nasze jesienne propozycje - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > W dziale Aktualności znajdziesz najświeższe informacje z naszego serwisu. Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzeniami i ciekawostkami z naszej branży. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej podstrony, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami! Aktualności

Szykujcie kurtki i sprawdźcie nasze jesienne propozycje

11 września 2018

Jesień?jest piękna tak samo jak i golf⛳Z nami przekonacie się, że to doskonałe połączenie.

Ruszamy z ofertą Last Minute na noclegi w willach na polu golfowym. 150 zł/os. nocleg wraz ze śniadaniem *minimalna ilość osób – 4

zakwaterowanie

Wille są w pełni wyposażone, każda posiada saunę, a niektóre ruską banię lub zewnętrzne jacuzzi. Klimatu również doda kominek, który możecie rozpalić w chłodniejsze noce?

Do końca sezonu rozegramy jesze cztery turnieje; w tym jeden dedykowany dla Pań – Ladies Links.

13 października zaś zapraszamy razem z Bierhalle na trzecią edycję OCTOBERFEST na Sand Valley. Zapisy tutaj i już teraz pamiętaj o zarezerwowaniu noclegu, bo piwo będzie lać się strumieniami?

Kurs dla początkujących

Tej jesieni spróbuj golfa i przełam rutynę. Naucz się czegoś nowego obcując z pięknem przyrody.

Golf jest sportem towarzyskim, dlatego najlepszym sposobem na rozpoczęcie przygody z tą grą są zajęcia w grupach. Dla wszystkich klientów firmowych jak i grup indywidualnych z przyjemnością przygotujemy imprezy okolicznościowe oraz zajęcia wprowadzające w taki sposób aby zarazić Was pasją do tego sportu.

Heikki Kovalainen Open 2018

3-godzinny zabawy na świeżym powietrzu. Nauczysz się bliskich jak i dalekich uderzeń. Rozegrasz kilka dołków na akademii golfa, a na koniec będziesz uczestniczyć w konkursie z rozgrzewającymi nagrodami. Cena od osoby: 150 zł *Sprzęt, piłki, trener oraz nagrody dla zwycięzców w cenie. Minimalna ilość osób – 6.

Więcej o akademii:TUTAJ

Po golfie zapraszamy do restauracji FINKA w Domu Klubowym. Bufety dla Grup już od 50 zł od osoby. Uroczyste kolacje 3-daniowe od 79 zł/os.

Partnerzy Sand Valley Golf Resort