Sylwester nadchodzi wielkimi krokami - wynajmij willę na Sand Valley - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > W dziale Aktualności znajdziesz najświeższe informacje z naszego serwisu. Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzeniami i ciekawostkami z naszej branży. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej podstrony, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami! Aktualności

Sylwester nadchodzi wielkimi krokami – wynajmij willę na Sand Valley

24 listopada 2022

NIE CZEKAJ NA OSTATNIĄ CHWILĘ …

Jeżeli marzy Ci się Sylwester w gronie przyjaciół lub rodziny w nowoczesnej willi, która jest w pełni wyposażona, posiada prywatną saunę – to Sand Valley jest na to doskonałym miejscem. Z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu pięknej przyrody.

Dodatkowo w tym czasie oferujemy naszym gościom możliwość skorzystania z naszej restauracji lub zamówienie cateringu do willi.

Nie musisz się o nic martwić, po prostu spędź ten wyjątkowy czas w fantastycznym miejscu. Doskonała lokalizacja blisko trasy S7 pomiędzy Warszawą a Gdańskiem jest dodatkowym atutem.

W celu sprawdzenia dostępności oraz otrzymania oferty, skontaktuj się z Marcinem – marcin.polec@sandvalley.pl lub tel. 668 897 614.

Do zobaczenia na Sand Valley!

Edit: Zostało już tylko kilka willi na wynajem w okresie sylwestrowym; m.in. willa nr 28 z prywatną sauną, kominkiem i pięknym widokiem. Zobaczcie sami:

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z Marcinem marcin.polec@sandvalley.pl lub tel. 668 897 614

Partnerzy Sand Valley Golf Resort