Święta Bożego Narodzenia w Sand Valley :) - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > W dziale Aktualności znajdziesz najświeższe informacje z naszego serwisu. Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzeniami i ciekawostkami z naszej branży. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej podstrony, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami! Aktualności

Święta Bożego Narodzenia w Sand Valley :)

27 listopada 2023

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas dużymi krokami, a wszyscy wiemy że jest to czas pełen radości, wspomnień i spotkań w rodzinnym gronie. Nie wszyscy z nas mają jednak wystarczająco duży dom by ugościć wszystkich członków rodziny, wielu z nas również pragnie zmienić otoczenie i spędzić ten wyjątkowy czas blisko natury. Dlatego z wielką radością chcielibyśmy zaprosić do spędzenia ich na Sand Valley Golf Resort!

Zarezerwuj przytulną willę wyposażoną w prywatną saunę i jacuzzi. Przeżyj magiczne święta z dala od miejskiego zgiełku. Odkryj uroki malowniczego krajobrazu. Sielska atmosfera, czyste powietrze i bliskość przyrody, a do tego niepowtarzalne wieczory spędzane w gronie rodziny i przyjaciół, przy rozpalonym kominku z kieliszkiem wina w dłoni.

Nie musisz martwić się o sprzątanie domu, a także o przygotowywanie posiłków, ponieważ nasz szef kuchni Bogdan Redlicki może przyrządzić je za Ciebie. Po prostu idealne Święta !

Nie czekaj na Świętego Mikołaja – zrób sobie prezent oraz swoim najbliższym i spędź Święta na Sand Valley!

W celu sprawdzenia dostępności oraz otrzymania oferty, skontaktuj się z Marcinem – marcin.polec@sandvalley.pl lub tel. 668 897 614

Do zobaczenia na Sand Valley!

Partnerzy Sand Valley Golf Resort