Spędź wakacje z nami! - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > W dziale Aktualności znajdziesz najświeższe informacje z naszego serwisu. Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzeniami i ciekawostkami z naszej branży. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej podstrony, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami! Aktualności

Spędź wakacje z nami!

23 kwietnia 2020

Czy jesteś gotowy na to żeby spędzić wakacje w Polsce? Czy szukasz bezpiecznego miejsca, w którym poczujesz się jak w domu, a jednocześnie jak na wakacjach?

Unikatowe miejsce na wakacyjnej mapie Polski – bliskość Mazur jak i morza. Idealna baza wypadowa i raj dla golfistów. A to wszystko w otoczeniu niesamowitej przyrody – Sand Valley Golf Resort.

Raj dla Golfistów… w Polsce

Tak, tak -wcale nie musisz lecieć do Turcji, Portugalii, czy do innych krajów aby poczuć czym są wakacje golfowe, bo u nas doświadczysz ich w pełni! Jesteśmy w tym specjalistami. Przekonało się już o tym ponad 10 000 zadowolonych turystów, którzy są w szoku! Pozytywnym szoku; że tak fajnie, że pole golfowe jest klasy światowej, że personel jest niezwykle przyjazny i pomocny, że kuchnia jest świetna. Pobyt niewątpliwe dopełniają wille z prywatnymi basenami i saunami. Ale to nie jest najważniejsze. Najważniejsza jest w tym wszystkim ATMOSFERA, którą tworzą ludzie; nasi wspaniali Pracownicy oraz nasi Goście. Atmosfery tej nie da się podrobić; a ona uzależnia! Tak bardzo, że zdecydowana większość z Was do nas powraca. I to jest niesamowite!

Oto nasze nowe rajskie pakiety golfowe “Play and Stay”

Pakiety zawierają zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych, całodzienne green fee, 1 żeton na driving range dziennie i wózek golfowy na czas pobytu:

Play&Stay 2 dni –   699 PLN/os.

Play&Stay 3 dni –   999 PLN/os.

Play&Stay 4 dni – 1249 PLN/os.

Play&Stay 5 dni – 1499 PLN/os.

*Minimalna ilość golfistów: 4 osoby

Zaraz zaraz, a jeżeli nie jestem golfistą i chce spędzić niezapomniane wakacje w Polsce, czy Sand Valley to dobre miejsce dla mnie?

Tak! Jak najbardziej! Zapraszamy rodziny i grupy przyjaciół na Sand Valley. To co nas wyróżnia to naprawdę fajne willę; każda z sauną i większość z prywatnym basenem oraz przestronnym tarasem na którym możesz relaksować się do woli czytając książkę lub podziwiając otaczającą Cię przyrodę.

Spójrz tylko na ten widok …

Willa 40, widok na dołek nr 3
Willa 32

Dodatkowo Sand Valley to ponad 100 ha niepowtarzalnego krajobrazu, który jak najbardziej zachęca do rodzinnych spacerów na polu golfowym. To także idealne miejsce do porannych lub popołudniowych joggingów, spacerów z kijkami lub kijami, tudzież ze swoim pupilem.

Pupil „Gin” na Sand Valley

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem wynajmu willi do końca lipca 2020 tutaj 

P.S.
I takiego burgera też zjesz na Sand Valley 😉

Salsa Burger na Sand Valley

Więcej informacji

Marcin Połeć tel. +48 668 897 614 | marcin.polec@sandvalley.pl

Partnerzy Sand Valley Golf Resort