Sauna i morsowanie na Sand Valley - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > Aktualności Aktualności

Sauna i morsowanie na Sand Valley

24 października 2022

Coraz chłodniejsze jesienne dni zapowiadają nadejście zimy. Jest to idealny czas na zdobycie odporności i wzmocnienie swojego organizmu.
Nasza oferta to idealne połączenie, które hartuje Twój organizm. Pobyt w saunie, a następnie kąpiel w zimnej wodzie to naprawdę świetna zabawa, która pozytywnie wpływa na zdrowie i dobre samopoczucie.

Wielu #aktywnychmorsów, po próbnym sezonie 2021/2022 zadaje nam pytania o możliwość kontynuowania ekstremalnych kąpieli. W związku z tym przygotowaliśmy specjalną ofertę na sezon 2022/2023.

W każdą niedzielę, rozpoczynając od 06.11. w godzinach 12:00-14:00 na Sand Valley w Pelican Pool Club będą organizowane sesje „sauna plus morsowanie”. W tym czasie do Państwa dyspozycji będą sauna, basen oraz jacuzzi.

Po każdym spotkaniu nasz Szef Kuchni przygotuje dla wszystkich uczestników rozgrzewającą zupę, która będzie ukoronowaniem całego wydarzenia.

Cena jednej sesji to 40 zł/ osoba (zupa wliczona w cenę) a minimalna liczba osób potrzebna do zorganizowania spotkania to 15.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z recepcją Sand Valley pod numerem telefonu 784 638 607.

Przeniesiemy Was w inny świat… w świat #sandvalley – przyjdź, przekonaj się i zostań z nami na dłużej!

Do zobaczenia na Sand Valley!

Partnerzy Sand Valley Golf Resort