Sand Valley w Top 100 pól golfowych w Europie - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > W dziale Aktualności znajdziesz najświeższe informacje z naszego serwisu. Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzeniami i ciekawostkami z naszej branży. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej podstrony, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami! Aktualności

Sand Valley w Top 100 pól golfowych w Europie

22 października 2021

Sand Valley uplasowało się na 68 pozycji najlepszych pól  w Europie kontynentalnej, ugruntowując pozycję najlepszego pola golfowego w Polsce.

Wyróżnienie zostało przyznane przez Golf World UK, który jest najbardziej szanowanym i zaufanym przewodnikiem po rankingach pól golfowych w Europie. Konkurencja w tej kategorii była ogromna, olbrzymie gratulacje dla Morfontaine z Francji za zajęcie 1 miejsca i wszystkich pozostałych pól golfowych, które znalazły się na liście. Z Polski w Top 100 oprócz Sand Valley – Modry Las, który uplasował się na setnej pozycji.

 „To wielki zaszczyt dla Sand Valley i wszystkich tych, którzy przez ostatnie 12 lat pracowali niestrudzenie, aby uczynić go tak wyjątkowym miejscem. To oczywiście zasługa Lassi-Pekki Tilandera, Tony’ego Ristoli i Kaia Hulkkonena – architektów pola golfowego – za ich wizję, która wyraźnie wyprzedzała swoje czasy. Jest to również ważny dzień dla polskiego golfa. Po raz kolejny udowadniamy, że “polski golf marzeń” naprawdę istnieje” – Antti Pohjonen, dyrektor generalny Sand Valley.

Partnerzy Sand Valley Golf Resort