Sand Valley sklasyfikowane na pierwszym miejscu w Polsce przez Golf Digest - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > Aktualności Aktualności

Sand Valley sklasyfikowane na pierwszym miejscu w Polsce przez Golf Digest

3 marca 2020

Rok 2020 rozpoczął się od niesamowitych wiadomości Golf Digest oceniło Sand Valley ponownie jako najlepsze pole golfowe w Polsce.

Sand Valley na pierwszym miejscu to nie przypadek i to nie pierwszy raz kiedy zostaliśmy sklasyfikowani na pozycji lidera. Praktycznie każdy liczący się magazyn golfowy sklasyfikował nas w TOP 100 w Europie i jako nr 1 w Polsce. To wszystko dzięki naszym architektom pola oraz wspaniałemu zespołowi greenkeeper’ów. Do zobaczenia w sezonie 2020!
Antti Pohjonen, SV CEO

 

Dla naszego pola oceny te są bardzo ważne, ponieważ Polska wciąż jest rynkiem wschodzącym, o którym większość golfistów nawet nie wie. W tej chwili szybko rośnie zainteresowanie Sand Valley, o czym świadczy liczba nowych odwiedzających. Teraz koncentrujemy się na pokazaniu klientom, co jeszcze może zaoferować nasz światowej klasy ośrodek golfowy.

Marzą Ci się golfowe wakacje? Sprawdź dostępność naszego pola i willi w sezonie 2020 kontaktując się z Markiem Małuchem marek@sandvalley.pl

Partnerzy Sand Valley Golf Resort