Przedłużamy wakacje - sprawdź nasz cennik Last Minute - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > Aktualności Aktualności

Przedłużamy wakacje – sprawdź nasz cennik Last Minute

18 sierpnia 2020

Sand Valley Poland hole 9

Pogoda ciągle nas rozpieszcza, więc decydujemy się na przedłużenie naszego promocyjnego cennika …  aż do końca roku! Najwyższy czas żebyś wybrał Twój pakiet Play&Stay i CIeszył się z golfowych wakacji!

Pakiet PLAY&STAY jest świetnym wyborem zarówno dla golfistów jak i osób absolutnie początkujących. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w turystyce golfowej. I teraz zapraszamy Ciebie do skorzystania z naszych usług. Wybierz swój golfowy pakiet, a  my zajmiemy się całą resztą.

Jeżeli z jakiś względów nie interesują Cię wakacje golfowe, a jedynie wynajęcie willi to zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym cennikiem zakwaterowania „last minute” – już 30 dni przed przyjazdem – obowiązują te stawki:

Ciesz się prywatną willą z rodziną lub przyjaciółmi. Zabierz ich na bezpieczne wakacje.

Rozpocznij swoją nową przygodę i zacznij grać w golfa. Sprawdź naszą ofertę nauki gry – tutaj.

Lub pielęgnuj swoją starą pasję w miłym gronie.

Po rundzie zrelaksuj się w swojej prywatnej willi, w basenie, saunie lub jacuzzi z lampką wina na tarasie. Ty decydujesz …

To nie jest Photoshop; to jest piękny wieczór na Sand Valley

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z Marcinem tel. 668897614 marcin.polec@sandvalley.pl lub Markiem tel. 532465564 marek@sandvalley.pl i zarezerwuj swój pobyt.

Partnerzy Sand Valley Golf Resort