Pole golfowe jest zamknięte, Restauracja FINKA jest otwarta - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > Aktualności Aktualności

Pole golfowe jest zamknięte, Restauracja FINKA jest otwarta

1 grudnia 2017

Drodzy Golfiści,

przyszły do nas pierwsze mrozy oraz opdy śniegu (w końcu mamy grudzień 😉 dlatego też pole golfowe jest zamknięte. Jeżeli zatęsknicie za nami to serdecznie zapraszamy do restauracji FINKA, która jest codziennie otwarta od godziny 12.00 do 21.00.

FINKA to nowoczesna restauracja w skandynawskim duchu serwująca dania kuchni europejskiej, wśród których każdy znajdzie takie, które w pełni zadowoli jego podniebienie. Naszą specjalnością są przepyszne burgery z wołowiny najwyższej jakości, soczyste żeberka, kaczka a także dania kuchni fińskiej, które nie tylko imponują skomplikowaną nazwą, ale przede wszystkim fantastycznym smakiem.

Zapraszamy również do organizowania imprez okolicznościowych. Z przyjemnością wyprawimy dla Państwa urodziny, imieniny, chrzciny, uroczyste obiady. Zorganizujemy także konferencje jak i imprezy integracyjne. Dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb, wymagań, postaramy się, by te uroczystości miały niepowtarzalny charakter a goście zostali wspaniale ugoszczeni.

Przygotowaliśmy również specjalne menu na spotkania świąteczne. Boże Narodzenie to przecież taki czas, kiedy warto się na chwilę zatrzymać, spotkać w gronie współpracowników, przyjaciół, bliskich nam osób, delektować się wspólnie spędzonym czasem przy świątecznym posiłku. Zapraszamy również do rezerwowania noclegów w pięknych domach na wynajem będących integralną częścią Sand Valley Golf Resort.

Z przyjemnością pomożemy też przygotować Państwu Święta w waszych domach. Polecamy pierogi, uszka, ryby, gołąbki, ciasta i inne bożonarodzeniowe specjały.

Do dyspozycji pozostaje także świetnie wyposażony bar, stół do bilarda oraz plac zabaw usytuowany tuż obok restauracji.

Restauracja Finka jest Wasza- dla Pani, Pana, Państwa rodzin, znajomych, przyjaciół, kolegów z pracy. Celebrujcie tutaj ważne dla Was chwile przy dobrym jedzeniu, w miłej, ciepłej atmosferze, wśród malowniczych krajobrazów pola golfowego.

Więcej informacji pod numerem tel.: 668-988-544.

Serdecznie zapraszamy

Partnerzy Sand Valley Golf Resort