Otwarcie nowego sezonu z Johnny Washer! - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > W dziale Aktualności znajdziesz najświeższe informacje z naszego serwisu. Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzeniami i ciekawostkami z naszej branży. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej podstrony, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami! Aktualności

Otwarcie nowego sezonu z Johnny Washer!

25 marca 2017

Kolejny rok z rzędu przy organizacji Turnieju rozpoczynającego nowy sezon, wspiera nas JOHNNY WASHER. Operator sieci samochodowych myjni ręcznych od ponad 10 lat działających w centrach handlowych w Gdańsku, Szczecinie i już niebawem w Grudziądzu.

Od początku swojej działalności właściciele postawili na jakość i dbałość o klienta. Najlepszym dowodem konsekwencji w tych działaniach jest ciągle powiększająca się grupa zadowolonych klientów.

Myjnie Johnny Washer świadczą standardowe usługi z zakresu kosmetyki zewnętrznej jak i wnętrz pojazdów. Znajduje sie tam również serwis wulkanizacji działający pod nazwą JOHNNY VULCANI.

Rok 2017 dla Johnny Washera będzie pod znakiem rozwoju i zmian, oferta wzbogaci się o profesjonalny car detailing, usuwanie drobnych wgnieceń na karoseriach oraz serwis klimatyzacji.

O turnieju -> tutaj Zapisy -> tu

Partnerzy Sand Valley Golf Resort