Od listopada Sand Valley będzie bliżej Trójmiasta. Z tej okazji 7 zł Green Fee! - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > W dziale Aktualności znajdziesz najświeższe informacje z naszego serwisu. Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzeniami i ciekawostkami z naszej branży. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej podstrony, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami! Aktualności

Od listopada Sand Valley będzie bliżej Trójmiasta. Z tej okazji 7 zł Green Fee!

22 października 2018

 

Od listopada świętujemy otwarcie drogi S7 na odcinku Gdańsk-Elbląg mega promocją!

7 zł Green Fee 18 przez 7 dni od 01.11 do 07.11!

Dleczego jest co świętować? Sand Valley bowiem będzie bliżej Trójmiasta niż myślisz. Dogodne położenie przy S7 pozwoli na częstsze odwiedziny graczy z Trójmiasta jak i z Warszawy. Jeżeli często podróżujesz właśnie tą trasą, a nie miałeś okazji zagrać na najlepszym polu golfowym w Polsce, to niech ta niepowtarzalna promocja – green fee za 7 zł -będzie dodatkową zachętą. Już nie musisz podróżować płatną A1 pomiędzy Warszawą a Gdańskiem, bo drogą s7 będzie 30 min szybciej i 80 km krócej.

Z Gdańska na Sand Valley w 35 min.?  A jak!

 

Otwarcie całej trasy, czyli 40 km z Koszwał pod Gdańskiem do Kazimierzowa nieopodal Elbląga, ma nastąpić zgodnie z terminem – 31 października. Lada moment rozpocznie się przygotowywanie oficjalnych uroczystości otwarcia.

I pamiętajcie, że nasza promocja 7 zł Green Fee skierowana jest do wszystkich golfistów, nie tylko tych z Trójmiasta 😉

Z tej okazji również wyjątkowe ceny ostatniego turnieju na Sand Valley w tym sezonie – DomLux70 zł Członkowie Sand Valley z prawem gry i 77 zł pozostali gracze.

Do zobaczenia na Sand Valley ?

***

Docelowo droga ekspresowa S7 ma mieć po dwa pasy w obydwu kierunkach z dopuszczalną prędkością na poziomie 120 km/h. Będzie liczyć aż 720 kilometrów i połączy Trójmiasto z Warszawą oraz, w dalszej kolejności, z aglomeracjami kielecką i krakowską.

Żródła 1 2

Partnerzy Sand Valley Golf Resort