Nowy Rok w Sand Valley! - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > W dziale Aktualności znajdziesz najświeższe informacje z naszego serwisu. Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzeniami i ciekawostkami z naszej branży. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej podstrony, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami! Aktualności

Nowy Rok w Sand Valley!

21 listopada 2023

Zapraszamy na spektakularne świętowanie Nowego Roku na polu golfowym! 🎉🏌️‍♀️ Przygotuj się na wejście w Nowy Rok w przyjaznej atmosferze.

Spędź wieczór pełen wrażeń, zabawy i pysznej kuchni. Nasi doświadczeni kucharze przygotują wykwintną kolację, wraz z zimnym i ciepłym bufetem, które zadowolą nawet najbardziej wybredne podniebienia. Sącz szampana i wznieś toast za Nowy Rok w rytmach, które zapewni DJ Guczi. A gdy rozpocznie się odliczanie, zapraszamy Cię na pokaz fajerwerków, który rozświetli niebo.

Nie przegap okazji, aby świętować z nami podczas tego ekskluzywnego wydarzenia. Zarezerwuj miejsce już teraz, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona! Skontaktuj się z nami pod numerem 793 558 220 lub napisz na adres aneta@sandvalley.pl, aby dokonać rezerwacji i rozpocząć nowy rok w wielkim stylu.

Spraw, aby ten Sylwester stał się niezapomnianym przeżyciem. Nie możemy się doczekać, aby powitać Was wieczorem pełnym śmiechu, radości i obietnicy niesamowitego roku! 🎇🥂

 

Partnerzy Sand Valley Golf Resort