Najlepszy pakiet dla golfistów i nie tylko - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > Aktualności Aktualności

Najlepszy pakiet dla golfistów i nie tylko

13 maja 2020

CZY ZNASZ PAKIETY PLAY & STAY, KTÓRE ŁĄCZĄ GOLF I ZAKWATEROWANIE W NASZYCH SUPER WILLACH? Pakiet dla Golfistów i dla tych, którzy jeszcze nie grają w golfa.

Spędź wakacje aktywnie

Sand Valley Golf Resort to przede wszystkim mistrzowskie pole golfowe. I w golfie się specjalizujemy już od 10 lat. Jeżeli jesteś golfistą – będziesz zachwycony. Zagwarantujemy Ci golfowe wakacje, o których zawsze marzyłeś. Ta deklaracja nie jest bezpodstawna. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w pobytach golfowych, przekonało się o tym już ponad 10000 zadowolonych turystów.

Jeżeli nigdy nie grałeś w golfa … w 2020 roku czas zacząć! Wybierając Play&Stay codziennie oferujemy Ci 2 godziny z trenerem w cenie pakietu. Wrócisz do domu wypoczęty i z nowymi umiejętnościami. Kto wie, może to będzie Twoja nowa pasja?

 

Spędź wakacje w Polsce

W nowej rzeczywistości, gdy nie wiemy kiedy granice się otworzą, a samoloty zaczną ponownie latać oraz kiedy kwarantanna po przekroczeniu granicy zostanie zniesiona … warto pomyśleć o wakacjach w Polsce.

Nieodkryty raj

Zapraszamy do Sand Valley, resortu położonego między Mazurami (1h od Olsztyna) a Pomorzem (45 min do Gdańska). Ta dogodna lokalizacja sprawia, że Sand Valley to idealna baza wypadowa. Ale nie musisz nigdzie stąd wyjeżdżać. Tu możesz naprawdę odpocząć lub spędzić wakacje bardzo aktywnie. Ty decydujesz.

Spędź wakacje blisko natury

Golf to sport, który uprawiamy na świeżym powietrzu i jesteśmy tak blisko natury jak tylko to możliwe. Po tak długim czasie licznych ograniczeń; jest to sport, który wpłynie niewątpliwie na Twój dobrostan psychiczny jak i fizyczny.

Relaksuj się w prywatnym basenie i saunie po aktywnym dniu

Po aktywnym dniu zrelaksuj się w swojej willi. Nasze wille są w pełni wyposażone, każda posiada saunę i większość prywatne baseny na tarasie. Tutaj zdjęcia mówią więcej niż 1000 napisanych słów…

ODSYŁAMY CIĘ TUTAJ PO WIĘCEJ INFORMACJI O Pakietach Play&Stay przeznaczonych dla golfistów i dla tych wszystkich, którzy chcą spróbować tego sportu.

Kontakt w sprawie pakietów: Marek Małuch tel. +48 532 465 564 e-mail: marek@sandvalley.pl

Partnerzy Sand Valley Golf Resort