n a g o partnerem turnieju Ladies Links 2017 - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > W dziale Aktualności znajdziesz najświeższe informacje z naszego serwisu. Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzeniami i ciekawostkami z naszej branży. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej podstrony, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami! Aktualności

n a g o partnerem turnieju Ladies Links 2017

10 maja 2017

n a g o to twórczy koncept Ali/nago- architekta wnętrz oraz projektanta małych form użytkowych. Skórzane torebki nago są holistycznie zaprojektowane i własnoręcznie, starannie wykonane przez ich autorkę Alę. Unikatowe formy torebek powstają w zgodzie z formułą SLOW, są projektowane i wykonane w małej pracowni autorskiej ze świadomością oraz szacunkiem do użytych materiałów.
Ponadczasowość i funkcjonalność nago to praktyczna odpowiedz na życie w zgodzie z naturą i naszymi obecnymi potrzebami.

n a g o to torebki współczesnego człowieka,zmieniające się formy, które można przekształcać zgodnie z aktualną potrzebą. Od wielkich, minimalistycznych form, które pomieszczą wszelkie „potrzeby” człowieka żyjącego w mieście, po małe, noszone również na biodrach dla zwiększenia własnej wolności.

Alicję i jej dzieła spotkacie podczas wyjątkowo kobiecego weekendu na Sand Valley 20-21 Maja, czyli dwa turnieje dedykowane tylko i wyłącznie dla Pań Dr Irena Eris Ladies Golf Tour oraz Ladies Links 2017
Jeden weekend w duchu SLOW z przyjemnościami nie tylko golfowymi. Zapraszamy do zapoznania się z pakietem 2 turnieje 1 nocleg na Sand Valley -> tutaj.

Partnerzy Sand Valley Golf Resort