Ucieknij na Sand Valley i bądź blisko natury - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > Aktualności Aktualności

Ucieknij na Sand Valley i bądź blisko natury

10 listopada 2020
Jesień na Sand Valley
Przed nami okres jesienno-zimowy a rzeczywistość w tym roku, jak wszyscy wiemy, wygląda nieco inaczej. Nasz zespół cały czas pracuje i gotowy jest zrobić wszystko byś razem z rodziną miał szansę na wspaniały wypoczynek w naszych ekskluzywnych domach, z dala od miejskiego zgiełku i niezliczonych utrudnień i ograniczeń. W ciszy i spokoju, a przede wszystkim na łonie natury, ciesząc się przysmakami naszego nowego Szefa Kuchni, Bogumiła Redlickiego. Nie musisz się o nic martwić, świeże posiłki zostaną dostarczone bezpośrednio do twojej willi!

Resort golfowy Sand Valley rozciąga się na ponad 100 hektarach malowniczego polskiego krajobrazu, a podróż z Gdańska wynosi około 40 minut. Mistrzowskie pole golfowe, sklasyfikowane jako najlepsze w Polsce i jedno z najlepszych w Europie. Przestronne, w pełni wyposażone wille z Twoją prywatną sauną. Cisza i spokój, wynikające z doskonałego położenia. Wszechobecna natura, komfortowa baza wypadowa, ciekawe okolica, między innymi Zalew Wiślany, czy też morskie plaże w Stegnie czy Krynicy Morskiej. To wszystko składa się na doskonały wypoczynek w Sand Valley Golf Resort.

Dbaj o siebie – odpocznij w naszych willach

Z dala od dużych miast i stresu

Od początku tego roku odwiedziło nas wielu gości, przebywali oni w Sand Valley przez okres dochodzący nawet do kilku miesięcy, by pozostać z dala od dużych miast i uniknąć niepotrzebnego stresu związanego z Covid-19. Dziś przygotowaliśmy wyjątkową ofertę ważną do końca marca 2021. Cennik prezentujemy poniżej:

MERION: 2 tygodnie 5700 pln – 4 tygodnie 11400 pln
TURNBERRY: 2 tygodnie 5150 pln – 4 tygodnie 10300 pln
TROON: 2 tygodnie 4800 pln – 4 tygodnie 9400 pln
BIRKDALE: 2 tygodnie 4250 pln – 4 tygodnie 8500 pln
CARNOUSTIE: 2 tygodnie 3550 pln – 4 tygodnie 7100 pln
BANDON: 2 tygodnie 4800 pln – 4 tygodnie 9400 pln

Zdjęcia i regularny cennik willi – tutaj

We wszystkich domach czeka na Ciebie twoja prywatna sauna, w pełni wyposażona kuchnia oraz indywidualne WiFi, zatem praca online nie będzie stanowić problemu. Dodatkowo możesz również zamówić sprzątanie w trakcie trwania twojego pobytu. Tak jak wspominaliśmy na wstępie, nasz nowy Szef Kuchni gotowy jest rozpieścić Twoje podniebienie swoimi daniami (Menu catering, Menu świąteczne). A Ty w tym czasie będziesz mógł w spokoju skupić się na swojej pracy lub odpocząć.

Zregeneruj się z dala od ludzi

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo naszego zespołu jest dla nas bardzo istotne, dlatego z taką samą starannością troszczymy się o zdrowie naszych klientów, to nasz priorytet. Kiedy rezerwujesz swój pobyt w naszych willach, zawsze dopełniamy wszelkich starań by kontakt z naszymi pracownikami ograniczony był do minimum. Wszystkie domy są profesjonalnie przygotowane tak, by Twój pobyt w Sand Valley był perfekcyjny, a każda chwila była komfortowa.

Zima na Sand Valley

Runda golfa za 99 zł – do końca marca 2021!

Dopóki pogoda pozwala – zapraszamy Was również do celebrowania pięknych dni rundą golfa, przygotowaliśmy specjalną cenę- 99 zł – za 18 dołków do końca marca 2021.

Bądź bliżej natury – graj w golfa i celebruj jesień

W celu sprawdzenia dostępności oraz otrzymania oferty, skontaktuj się z Marcinem – marcin.polec@sandvalley.pl tel. 668 897 614 lub Markiem -marek@sandvalley.pl tel. 532 465 564

Do zobaczenia na Sand Valley!

 

Partnerzy Sand Valley Golf Resort