Jesień i zima na Sand Valley Golf Resort - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > Aktualności Aktualności

Jesień i zima na Sand Valley Golf Resort

26 października 2021

Tak jak co roku na Sand Valley rozpoczynamy okres jesienno-zimowy. Nie oznacza to jednak końca sezonu, wręcz przeciwnie. Nasz zespół cały czas pracuje byś razem z rodziną miał szansę na wspaniały wypoczynek w naszych ekskluzywnych domach, z dala od miejskiego zgiełku, w ciszy i spokoju, a przede wszystkim na łonie natury, ciesząc się przysmakami naszego Szefa Kuchni, Bogumiła Redlickiego. Sand Valley to doskonałe miejsce, by cieszyć się wspólnymi, beztroskimi chwilami w rodzinnym gronie.

Jesień za oknem na Sand Valley

Co tak naprawdę przygotowaliśmy dla naszych gości w okresie jesienno- zimowym?

Wille i apartamenty ”Pelican” w specjalnych zimowych cenach

Przestronne, w pełni wyposażone wille z Twoją prywatną sauną i jacuzzi. Wszechobecna natura, cisza i spokój, wynikające z doskonałej lokalizacji. W pełni wyposażona kuchnia oraz indywidualne Wi-Fi, zapewnia możliwość pracy online nie będzie stanowić problemu. Dodatkowo w tym roku oddaliśmy do użytku apartamenty „Pelican”, przystosowane dla grup 2,4 i 6 osobowych. Teraz każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
Zdjęcia i regularny cennik willi – tutaj

Przestronne wille na Sand Valley
Catering do willi

Tak jak wspominaliśmy na wstępie, nasz nowy Szef Kuchni gotowy jest rozpieścić Twoje podniebienie swoimi daniami. A Ty w tym czasie będziesz mógł w spokoju skupić się na swojej pracy lub odpocząć.

Runda golfa za 99 zł

Dopóki pogoda pozwala – zapraszamy Was również do celebrowania pięknych dni rundą golfa, przygotowaliśmy specjalną cenę- 99 zł

Jesień na Sand Valley
Przede wszystkim bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo naszego zespołu jest dla nas bardzo istotne, dlatego z taką samą starannością troszczymy się o zdrowie naszych klientów, to nasz priorytet. Kiedy rezerwujesz swój pobyt w naszych willach, zawsze dopełniamy wszelkich starań by kontakt z naszymi pracownikami ograniczony był do minimum. Wszystkie domy są profesjonalnie przygotowane tak, by Twój pobyt w Sand Valley był perfekcyjny, a każda chwila była komfortowa.

Dodatkowe atrakcje związane z wizyta na Sand Valley:

Morsowanie– tak, to nie żart! Wiele z Was pyta się o możliwość morsowania na Sand Valley. A że idzie do nas zima, a my mamy wiele willi z prywatnymi basenami – to przygotowaliśmy specjalną ofertę dla miłośników lodowatych kąpieli!

Wyprawa nad morze– komfortowa baza wypadowa, ciekawe okolica, między innymi Zalew Wiślany, czy też morskie plaże w Stegnie czy Krynicy Morskiej. Zima to doskonały czas na wypoczynek na plażach. Niemal całkowicie puste wybrzeże i kurortowe promenady przyciągają miłośników pięknych pejzaży oraz ciszy i spokoju. Jest do doskonała okazja do odpoczynku od pracy i zgiełku dnia codziennego, inhalacji jodem oraz podładowania akumulatorów .

Całodniowy wypad do Trójmiasta– oddalone od Sand Valley o niespełna 40 minut jazdy samochodem Trójmiasto jest perełką północy. Zabytki, muzea, restauracje, galerie handlowe- każdy znajdzie coś dla siebie.

Stadnina koni Rzeczna– stadnina znajdująca się 1,5 km od Sand Valley. Przejażdżka bryczką, organizacja kuligu, zajęcia indywidualne to atrakcje na które możesz sobie pozwolić odwiedzając to miejsce.

Przypominamy również, że wkrótce przedstawimy Państwu specjalne oferty dotyczące organizacji na Sand Valley Golf Resort takich wyjątkowych wydarzeń jak:
Świąt Bożego Narodzenia
Ferii zimowych 2022

.
W celu sprawdzenia dostępności oraz otrzymania oferty, skontaktuj się z Marcinem – marcin.polec@sandvalley.pl tel. 668 897 614 lub Markiem -marek@sandvalley.pl tel. 532 465 564
Do zobaczenia na Sand Valley!

Partnerzy Sand Valley Golf Resort