Hello maj! W końcu ruszamy z sezonem 2020 - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > Aktualności Aktualności

Hello maj! W końcu ruszamy z sezonem 2020

30 kwietnia 2020
W końcu! Nareszcie możemy grać!

Później niż zwykle, z wiadomych przyczyn rusza sezon 2020. Zgodnie z deklaracją rządu pola golfowe zostaną otwarte w dniu 4 maja 2020 r. Jest to wspaniała wiadomość. Szczególnie teraz kiedy tak mocno potrzebujemy kontaktu z przyrodą i ze sportem. Golf jest niezwykle bezpieczną aktywnością w trakcie pandemii. Nie jest to bowiem sport kontaktowy.

W celu zachowania ostrożności w tym ciągle trudnym czasie zachęcamy golfistów do przestrzegania wymogów rekomendowanych przez Ministra Sportu oraz Polski Związek Golfa. My dostosowujemy się do tych zaleceń i przygotowujemy więcej punktów do dezynfekcji rąk oraz sprzętu golfowego, szatnie i prysznice pozostają zamknięte, konieczna jest telefoniczna rezerwacja tee times +48 55 248 24 00, rekomendujemy płatności kartą lub online, meleksy są dokładnie dezynfekowane, jednakże nie można ich wynajmować wspólnie.

Stare, dobre czasy kiedy meleksem jeździło się we dwójkę 😉

Pragniemy również poinformować, że od 4 maja mamy promocyjne ceny green fee -50%!!! Od poniedziałku do piątku green fee w cenie 145 pln, a w weekendy 170 pln. Pamiętaj, że możesz u nas zagrać także za 100 pln w środy, kiedy jest rozgrywana klubowa liga golfa – która rusza już w tę środę!

Tak, tak, musimy rozruszać Was po tak dłuuugiej przerwie!

Zapraszamy do wynajmowania willi na Sand Valley

Od 4 maja 2020 r. również hotele otwierają się na Gości. Nasze wille też czekają na Was. To u nas spędzisz bezpieczne wakacje. Do dyspozycji Gości mamy 15 willi, które są w pełni wyposażone, dodatkowo każda z nich posiada saunę i jakiś element wodny w postaci zewnętrznego basenu, ruskiej bani lub jacuzzi. To wszystko w otoczeniu pięknej przyrody.

Nasze fajne wille, które możesz wynająć

Jeżeli interesuje Cię pobyt na Sand Valley  skontaktuj się z Markiem  Małuchem mailowo: marek@sandvalley.pl lub telefonicznie: +48 532 465 564

Czy znasz nasze pakiety Play & Stay, które łączą golf i zakwaterowanie w naszych super willach? Jeżeli nie to odsyłamy Cię tutaj po więcej informacji. 

Restauracja też rusza, w końcu możemy zjeść burgery i nie tylko!

Kolacja na tym prywatnym tarasie w otoczeniu najbliższych będzie smakować wybornie

Od pierwszego maja nasza restauracja na polu golfowym ponownie się otwiera. Oczywiście w ograniczonym zakresie, ze skróconym menu i godzinami pracy. Jednakże na pewno będzie miło zamówić coś na wynos po zakończonej rundzie golfa lub do willi, kiedy to nie chce się samemu gotować; bo nie zawsze się chce, prawda? 😉

Partnerzy Sand Valley Golf Resort