Golf & Cars 2018 - trzecia edycja już 16 czerwca - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > W dziale Aktualności znajdziesz najświeższe informacje z naszego serwisu. Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzeniami i ciekawostkami z naszej branży. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej podstrony, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami! Aktualności

Golf & Cars 2018 – trzecia edycja już 16 czerwca

7 czerwca 2018

Jedyne taki turniej w Polsce! Dla pasjonatów golfa i motoryzacji już 16 czerwca na Sand Valley Golf Resort. Bez względu na to jakie samochody lubisz -> luksusowe, a może sportowe? Ten event jest właśnie dla Ciebie! Ponadto zostanie przygotowany odcinek specjalny (dzięki RallyNuta), a na nim jazda samochodami rajdowymi; gwarantujemy niezapomniane przeżycia!

Jak co roku, mamy wsparcie Szymona Ruty, kierowcy rajdowego i golfisty amatora. W sobotę rano zmierzy się z Wami w turnieju golfowym, po południu zaś zwycięzcy turnieju mogą liczyć na przejazd w fotelu pilota i poczuć emocje WRC.

Aby emocji było jeszcze więcej i trwały jeszcze dłużej zwycięzca turnieju otrzyma dzień z Ferrari 458.

Zapisz się na turniej tutaj

Ten turniej to nie tylko emocje sportowe ale również akcja charytatywna na rzecz Domu Dziecka w Marwicy. Będziemy licytować przejazdy rajdowe i nie tylko.

Plan imprezy:

10:00-16:00 Turniej golfowy Golf & Cars 2018. Rejestracja tutaj

Opłaty dla uczestnków turnieju:

80 zł – osoby posiadające prawo gry w Sand Valley

150 zł – golfiści posiadający kartę Go&Play

180 zł – pozostali golfiści

13:00-15:00 Akademia golfa dla zaproszonych Gości

12:00-18:00 Pokaz wyjątkowych samochodów oraz jazdy testowe

13:00-16:00 Pokaz detailingu Clinic Car SPA

16:00-17:00 Aukcja charytatywna na rzecz lokalnego Domu Dziecka

18:00-21:00 Przejazdy WRC na odcinku specjalnym przygotowanym na polu golfowym

Organizowany event jest imprezą wyłącznie dla zaproszonych Gości oraz graczy pola golfowego. Warunkiem udziału w imprezie jest przybycie autem sportowym, luksusowym lub nietuzinkowym klasykiem.

Partnerzy imprezy:Partnerzy Sand Valley Golf Resort