Dr Irena Eris Ladies Golf Cup na Sand Valley 5-6 czerwca. Ograniczenia w dostępności pola - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > Aktualności Aktualności

Dr Irena Eris Ladies Golf Cup na Sand Valley 5-6 czerwca. Ograniczenia w dostępności pola

Największy międzynarodowy turniej dla kobiet w Polsce Dr Irena Eris Ladies Golf Cup właśnie rozpoczyna się na Sand Valley Golf Resort. Turniej Rozgrywany jest od 2007 r. i spośród imprez organizowanych wyłącznie dla Pań jest najbardziej prestiżowym wydarzeniem golfowym w tej części Europy.
Pierwsze Zawodniczki pojawią się na starcie o godzinie 09:30. Panie zaczynają z pierwszego i dziesiątego tee. Ostatni flight rusza o godzinie 11:31.

Uwaga!Golfiści, którzy są zainteresowani grą na polu Sand Valley w dniach 05-06.06, z uwagi na skalę turnieju proszeni są o rezerwowanie tee time od godziny 16:00 w recepcji klubu tel: +48 55 248 24 00. Akademia oraz driving range dostępne są bez ograniczeń czasowych.

Dr Irena Eris Ladies Golf Cup odbywa się pod patronatem Polskiego Związku Golfa i jest turniejem I kategorii. Dwa dni turniejowe to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do skorzystania z oferty Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris.
W tegorocznej edycji panie będą walczyły o specjalnie przygotowane puchary przez firmę YES. Fundatorem nagród jak co roku jest także włoska modowa marka golfowa Chervo, która ubiera wszystkie uczestniczki turnieju w eleganckie polo. Nagrodę główną dla zwyciężczyni ufundował Deutsche Bank, a dzięki szampanowi GH Mumm, w specjalnym konkursie, uczestniczki będą miały możliwość zawalczenia o nagrodę specjalną, unikalną i niedostępną w Polsce butelkę szampana. Poza rozgrywkami drugiego dnia będzie można skorzystać z jazd testowych najnowszymi modelami Audi od Audi Rowiński Wajdemajer. Nowym partnerem turnieju jest GUCCI – producent szwajcarskich zegarków. Więcej informacji na stronie www.DrIrenaErisGolf.com

Subscribe to our newsletter

The best way to get insider information and special offers

 

Zapisz się na nasz newsletter

Najlepszy sposób aby otrzymać informacje o specjalnych ofertach to zapisanie się do newslettera.