Dołączysz do turnieju Polish Masters na Sand Valley? - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > W dziale Aktualności znajdziesz najświeższe informacje z naszego serwisu. Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzeniami i ciekawostkami z naszej branży. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej podstrony, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami! Aktualności

Dołączysz do turnieju Polish Masters na Sand Valley?

20 lipca 2020

Przed nami dwudniowy turniej z popularnego cyklu Polish Masters, który rozegramy w dniach 1-2 sierpnia. To więcej gry, więcej spotkań w gronie Mastersów i oczywiście szansa na nagrody. Dlaczego warto się zarejestrować?

Cykl Polish Masters wpisał w swój harmonogram dwudniowe turnieje w 2019 r. Wtedy też Sand Valley jako jedno z pierwszych pól w Polsce gościło dwudniowe zawody tej serii.

Dzięki weekendowej rywalizacji Mastersi nie tylko walczą o awans do finału, ale mają też okazję na relaksujący city break na polu golfowym. Dodatkowo w sobotę po zakończonej rundzie biorą udział w konkursach golfowych, a chętni spotykają się w domku klubowym i razem spędzają czas (o dobrą zabawę zadba bar Ballantine’s).

W tym roku również zapraszamy na dwudniowy turniej Polish Masters, który rozegramy 1-2 sierpnia.

W cenie dwudniowego turnieju otrzymasz:

  • 2 x green fee
  • 2 x lunchbox
  • 2 x lunch po zakończonych rundach
  • Turniejowy gadżet Polish Masters
  • Szansę na nagrody
  • Szansę na awans do finału

Zostało już tylko 10 dni, żeby zarejestrować się na turniej. Zapisy prowadzone są na stronie Golf Booking.

Jeśli chcesz zagrać w jednym z największych turniejów golfa w Polsce, zawalczyć o nagrody, a także o awans do trzydniowego finału, który odbędzie się pod koniec września, pomyśl o Polish Masters na Sand Valley.

Rezerwuj miejsce >>

Partnerzy Sand Valley Golf Resort