Czas na wakacje z golfem - zaczynamy! - Sand Valley Golf Resort - Best in Poland - TOP 100 in Continental Europe
News > Aktualności Aktualności

Czas na wakacje z golfem – zaczynamy!

5 czerwca 2020

Pakiety Play&Stay – teraz oferta specjalna na pobyty w środku tygodnia dla golfistów i przyszłych golfistów 🙂 bo weekendy są już prawie zapełnione.

W tym roku Polacy tłumniej niż zwykle ruszyli na podbój pól golfowych. Możemy to także zaobserwować na Sand Valley. Nie ma się czemu dziwić, po tak długim okresie izolacji, przebywania w mieszkaniach/domach – potrzebujemy przestrzeni, kontaktu z naturą, pięknych widoków i  aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Czy wiesz, że wykupując u nas pobyt Play & Stay lekcje golfa masz w pakiecie? A jeżeli jesteś już golfistą to ten pakiet obejmuje nielimitowane green fee każdego dnia.

Pakiety Play & Stay od niedzieli do piątku:

Play & Stay 4 – 4 noce w cenie 1249 pln/os.

Play & Stay 5 – 5 nocy w cenie 1499 pln/os.

Twoje wczasy nie muszą być nudne, podczas wypoczynku możesz nauczyć się czegoś nowego. Sam, z rodziną, czy z przyjaciółmi. Może golf zostanie z Wami już na całe życie? Podczas cztero lub pięciodniowego pobytu możesz odbyć pełne szkolenie golfowe zakończone egzaminem na Zieloną Kartę, czyli golfowe „prawo jazdy”, które poświadczy zdobyte umiejętności i które jest gwarantem tego, że nie zrobisz sobie ani nikomu innemu żadnej krzywdy na polu golfowym.

Więcej informacji o pakietach – TUTAJ

Golf nie jest sportem kontaktowym, a pomimo tego jest jednym z najbardziej towarzyskich  na świecie. Obcujesz z naturą, nie jesteś zamknięty w żadnej hali i co ciekawe możesz grać też samemu jeżeli akurat tego potrzebujesz.

I pamiętaj – golf to jedyna aktywność gdzie z wiekiem możemy stać się coraz lepsi.

Przygodę czas zacząć – skontaktuj się z Markiem Małuchem aby zarezerwować swój pobyt tel. +48 532 465 564 e-mail: marek@sandvalley.pl

Partnerzy Sand Valley Golf Resort