Heikki Kovalainen Open 2017

heikki kovalainen golf

Data

19/08/2017
11:00 - 19:00

19 sierpnia 2017 r. Sand Valley Golf Resort organizuje już cykliczny turniej Heikki Kovalainen Open, w trakcie którego organizowana jest aukcja charytatywna na rzecz Domów Dziecka w Marwicy i Pasłęku. W tym roku już po raz szósty uczestnicy turnieju, zaproszeni goście, sympatycy i przyjaciele Sand Valley Golf Resort będą mieli okazję wesprzeć finansowo podopiecznych obu domów. Dzieci z „naszych” domów dziecka (naszych, ponieważ są w naszym sąsiedztwie i bardzo się z nimi zaprzyjaźniliśmy) to grupa 45 wychowanków w różnym wieku, począwszy od 7 do 25 roku życia. Specyfika potrzeb jest ogromna. Największą, którą mają to poczucie bezpieczeństwa, przynależności i przeświadczenia, że są dla kogoś ważne, że jest ktoś, kto je kocha i chce. Brak zaspokojenia tych potrzeb w dzieciństwie powoduje, że część dzieci nie umie podejmować codziennego życia, a poprzez to nie umieją określić, czego chcą co czują, jak poradzą sobie w przyszłości. W związku z tymi deficytami jedną z najważniejszych rzeczy jest przygotowanie ich do samodzielności. Wspieramy więc tworzenie mieszkań usamodzielnień, mieszkań treningowych, do których mogą trafić młodzi ludzie po opuszczeniu domu dziecka. Przy wsparciu asystenta usamodzielnienia młody człowiek może spokojnie mierzyć się z samodzielnością, nie martwiąc się o to, gdzie się podzieje, gdzie będzie mieszkał. Na ten cel uzbieraliśmy na zeszłorocznej aukcji 55 tysięcy, co pozwoliło nam na przygotowanie mieszkania dla 3 dzieci. Naszym marzeniem jest, by powstała sieć takich mieszkań w naszym regionie.
Pośród zaś potrzeb w codzienności, potrzeba auta do przewozu dzieci, gdyż jeden z domów jest na wsi. Zbieramy również środki na godne, ciekawe wakacje i ferie. Inwestujemy w przyszłość poprzez wysyłanie dzieci na płatne szkolenia, warsztaty. Chcemy, by „nasze” dzieci widziały świat szeroko, by doświadczać, że można żyć inaczej, pełniej, że można mieć marzenia i pasje.
W bliższej perspektywie tworzone będą również małe klimatyczne 14 osobowe domy, które na etapie wyposażenia i remontów potrzebowały będą wsparcia finansowego.

Więcej informacji o turnieju już wkrótce.

Sand Valley Team

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Sand Valley Team
+48 55 248 24 00 
Information
go-and-play-card

Cena karty zawiera:

  • 2 x green fee na mistrzowskim polu golfowym Sand Valley
  • 99 PLN za rundę przez rok od daty zakupu
  • Możliwość rezerwacji noclegu w naszych willach za jedyne 199 PLN za dwie doby (przy grupie 4-osobowej)
  • 15% rabatu na turnieje organizowane w Sand Valley
  • 10% rabatu na posiłki w naszej nowej restauracji
  • Nieograniczony dostęp do 6-dołkowego małego pola golfowego (Akademii Golfa)
Cena karty to jedynie499PLN
ZAMÓW KARTĘ

Zamów kartę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości